Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Klapka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 790 000 zł3 668 m² 760,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w Wieluniu. Działka ma kształt nieregularny o wymiarach 58,69m x 55,70m x 42,24m x 13,10m x 78,30m. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Raducki Folwark

Raducki Folwark(Klapka + 18 km)

110 000 zł1 216 m² 90,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży działkę położona w miejscowości Raducki Folwark, gmina Osjaków. Nieruchomość o powierzchni 1216mk. Dodatkowo na działce znajduję się budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

453 760 zł11 344 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chojny, gmina Lututów Do sprzedaży działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej zlokalizowana w miejscowości Chojny, gmina Lututów, pow. wieruszowski. Powierzchnia 11344 mkw. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Praszka

Praszka(Klapka + 23 km)

131 153 zł1 943 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1943 m | kozieł | blisko lasu | warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kozieł, gmina Praszka, powiat oleski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,60 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Praszce, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1, mieszkanie nr 69. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praszka(Klapka + 23 km)

249 000 zł48,17 m² 5 169,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Luksus expert przedstawia Państwu mieszkanie o pow. 48,17 m2 wraz z przynależną do niego piwnicą. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, przy ul. Fabrycznej w Praszce, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

85 480 zł2 137 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chojny, gmina Lututów Do sprzedaży działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej zlokalizowana w miejscowości Chojny, gmina Lututów, pow. wieruszowski. Wymiary działki 22 x 97 m.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł141 m² 1 631,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które można urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Dobrze trafiłeś, zadzwoń do nas   ! luksus expert posiada w sprzedaży lokal usługowo-handlowy znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraszkowice(Klapka + 17 km)

900 000 zł147 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Neo Nieruchomości przedstawia wolnostojący parterowy dom jednorodzinny. Nieruchomość położona na dużej działce 6000 m2. Dojazd z dwóch stron działki drogą asfaltową. Dodatkowo dwie łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Spokojna

Wieruszów(Klapka + 24 km)

469 000 zł104 m² 4 509,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Widzisz ten dom w zabudowie bliźniaczej? Może być Twój w najbliższym czasie. Nim zdecydujesz się zadzwonić przeczytaj to co napisałam na jego temat. Wybudowany został w 1972 roku,.